Wydarzenia - przedszkole10

Wydarzenia

6 grudnia przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu ze świętym Mikołajem. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, pełna radości i oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Wszystkie maluchy dostały od Mikołaja słodki upominek, mogły też zatańczyć wspólny mikołajkowy taniec.
29 listopada do przedszkola zawitał teatr historyczny "Kapsuła czasu" z Torunia z przedstawieniem "Legendy polskie".
24 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. To wyjątkowe święto uświetniło przedstawienie "Złotowłosa i trzy niedźwiadki".
14 listopada w naszym przedszkolu odbyły sie warsztaty muzyczno- ruchowe dla rodziców z dziećmi. Jak zawsze zajęcia cieszyły się duża popularnością o czym świadczy frekwencja uczestników.
11 października nasze przedszkole odwiedził zespół muzyczny "Bajka" i ich objazdowe Studio Nagrań. Dzieci zapoznały się z podstawowymi elementami i urządzeniami, przy pomocy których dokonuje sie nagrań dźwiękowych. Nagrały również kilka próbek wokalnych z możliwością obróbki zarejestrowanych dźwięków.
Tak świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka