Wydarzenia - przedszkole10

Wydarzenia

Tak bawiliśmy sie podczas festynu w naszym przedszkolu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i organizatorom za wspaniałą zabawę.
ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI
Przedszkolny przegląd form instrumentalnych
Sam Robię i Gram
WIELKANOCNE SPOTKANIE Z ZAJĄCZKIEM
21 marca wszystkie przedszkolaki powitały wiosnę. Dzieci pożegnały mroźną Zimę i pannę Marznnę. Wiosenne przedstawienie przygotowały dzieci z grupy Wiewiórki wraz z paniami Grazyną Pietrzak, Małgorzatą Krause- Toppą oraz Anną Imbiorowicz. Małym aktorom serdecznie dziękujemy.
Konkurs "Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki".
25 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć w przedszkolu uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej w Gnieźnie. Uczniowie zaprezentowali przedszkolakom Koncert Noworoczny. Wszystkim występującym serdecznie dziękujemy:)
20 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się Jasełka "Cicha noc, święta noc...". Dzieci odwiedził również Gwiazdor, który zostawił słodkie upominki. Wszystkie przedszkolaki były uśmiechnięte i zadowolone.
6 grudnia przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu ze świętym Mikołajem. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, pełna radości i oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Wszystkie maluchy dostały od Mikołaja słodki upominek, mogły też zatańczyć wspólny mikołajkowy taniec.
29 listopada do przedszkola zawitał teatr historyczny "Kapsuła czasu" z Torunia z przedstawieniem "Legendy polskie".
24 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. To wyjątkowe święto uświetniło przedstawienie "Złotowłosa i trzy niedźwiadki".
14 listopada w naszym przedszkolu odbyły sie warsztaty muzyczno- ruchowe dla rodziców z dziećmi. Jak zawsze zajęcia cieszyły się duża popularnością o czym świadczy frekwencja uczestników.
11 października nasze przedszkole odwiedził zespół muzyczny "Bajka" i ich objazdowe Studio Nagrań. Dzieci zapoznały się z podstawowymi elementami i urządzeniami, przy pomocy których dokonuje sie nagrań dźwiękowych. Nagrały również kilka próbek wokalnych z możliwością obróbki zarejestrowanych dźwięków.
Tak świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka