Wydarzenia - przedszkole10

Przedszkole nr 10 z oddziałami integracyjnymi
Janek Wędrowniczek
Przejdź do treści

Menu główne:

Wydarzenia

25 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć w przedszkolu uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej w Gnieźnie. Uczniowie zaprezentowali przedszkolakom Koncert Noworoczny. Wszystkim występującym serdecznie dziękujemy:)
20 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się Jasełka "Cicha noc, święta noc...". Dzieci odwiedził również Gwiazdor, który zostawił słodkie upominki. Wszystkie przedszkolaki były uśmiechnięte i zadowolone.
6 grudnia przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu ze świętym Mikołajem. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, pełna radości i oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Wszystkie maluchy dostały od Mikołaja słodki upominek, mogły też zatańczyć wspólny mikołajkowy taniec.
29 listopada do przedszkola zawitał teatr historyczny "Kapsuła czasu" z Torunia z przedstawieniem "Legendy polskie".
24 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. To wyjątkowe święto uświetniło przedstawienie "Złotowłosa i trzy niedźwiadki".
14 listopada w naszym przedszkolu odbyły sie warsztaty muzyczno- ruchowe dla rodziców z dziećmi. Jak zawsze zajęcia cieszyły się duża popularnością o czym świadczy frekwencja uczestników.
11 października nasze przedszkole odwiedził zespół muzyczny "Bajka" i ich objazdowe Studio Nagrań. Dzieci zapoznały się z podstawowymi elementami i urządzeniami, przy pomocy których dokonuje sie nagrań dźwiękowych. Nagrały również kilka próbek wokalnych z możliwością obróbki zarejestrowanych dźwięków.
Tak świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka

 Ul. Sobieskiego 2262-200 Gnieznotel fax: 61 426 17 93p10gniezno@o2.pl 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego