przedszkole nr 10

Liczniki

korekcyjno-kompensacyjne

Zajęcia specjalistyczne

Przedszkole zapewnia dzieciom indywidualne zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Tego rodzaju pomocą objęte są dzieci posiadające wskazania w postaci opinii lub orzeczeń wydawanych przez Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczną. Spotkania odbywają się w ramach pobytu dziecka w przedszkolu według ustalonego wcześniej harmonogramu. Prowadzone są w oparciu o opracowane wcześniej indywidualne programy korygowania i wspomagania rozwoju. Każde dziecko ze wskazaniem do pracy w formie zajęć indywidualnych uczestniczy w nich raz w tygodniu w wymiarze 0,5 godziny. Zajęcia prowadzi pani Violetta Budziszewska.