Jagódki - przedszkole10

Jagódki

Grupa Jagódki to oddział integracyjny, do którego uczęszczają dzieci 3,4 i 5-letnie .
Opiekę nad dziećmi sprawują panie : Dorota Wilczewska , Beata Jachowicz .
Nauczycielem wspomagającym w tej grupie jest pani Marlena Grześków.
Opiekę nad salą sprawuje pani Wanda Duszyńska.

UROCZYSTOŚĆ  PASOWANIA  NA  PRZEDSZKOLAKA  W  GRUPIE  JAGÓDKI
Nasza pierwsza wycieczka
Dnia 16.11.2017r.najmłodsi z grupy Jagódki udali się na wycieczkę do sklepu zoologicznego. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchali ciekawostek o zwierzętach, poznali ich zwyczaje oraz dowiedzieli się w jaki sposób należy się nimi opiekować. Wycieczka na długo pozostała w ich pamięci.

UCZESTNICZENIE W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE EDUKACJI ZDROWOTNEJ ,,AKADEMIA AQUAFRESH’’
W miesiącu październik-listopad dzieci z grupy Jagódki podobnie jak pozostałe dzieci w Przedszkolu wzięły udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej „Akademii Aquafresh” . Najmłodsi po raz kolejny wykazali, że potrafią dbać o własne zdrowie , w tym przypadku priorytetem stało się mycie zębów.

DOŚWIADCZENIA Z WODĄ
11 Listopada  Święto Niepodległości
Dzieci kształtując przynależność narodową malowały flagę Polski z okazji zbliżającego się święta  niepodległości

Pierwszym świętem w naszej grupie był Dzień Chłopca...